Контакти

Pin

Адреса:
Київ,
вул. Саперно-Слобідська, 22,
офіс 295
Україна, 03028
(Поруч із метро Деміївська)

Pin

Режим роботи:
Пн-Пт – с 9:00 до 18:00
Сб, Нд – вихідний

Pin

Мессенджери:
Бот у Telegram.
Бот у Viber.

Pin

Электронна пошта:
info@xprint.com.ua

Катерина

Катерина

Клієнт-менеджер

(067) 354-73-22
gk@xprint.com.ua

Валентина

Валентина

Клієнт-менеджер

(067) 354-73-44
m1@xprint.com.ua

Як до нас дістатися:

Від станції метро «Деміївська»:

Пішки: Виходьте з метро «Деміївська» у бік проспекту Науки. Біля «Еко-Маркету» повертаєте ліворуч під міст, на вулицю Саперно-Слобідську і йдете до будинку № 22. Обходьте будинок ззаду, заходьте у фіолетові двері та піднімаєтеся на третій поверх.

На громадському транспорті: Виходьте з метро, у бік проспекту Науки, маршрутка/автобус № 220 або № 91 до вулиці Саперно-Слобідської 22 (зупинка залізничної станції «Київ-Деміївський» (колишня «Київ-Московський»). Обходьте будинок ззаду, заходьте у фіолетову двері та піднімаєтесь на третій поверх.

Автомобілем:

З Південного мосту (з лівого берега): З’їжджаєте з Південного мосту і їдете прямо Саперно-Слобідською. Будівля, в якій знаходиться наш офіс, буде ліворуч, поряд з будівельним гіпермаркетом «Леруа Мерлен».

Від Деміївської площі (Київського Автовокзалу): Виїжджаєте на проспект Науки і біля «Еко-Маркету» повертаєте ліворуч, на вулицю Саперно-Слобідську. Наш офіс буде праворуч, перша висотна будівля після заправки Укрнафта. Вхід до офісу з двору. Заходьте у фіолетові двері, піднімаєтесь на третій поверх.