Розробка логотипу

Ми робимо логотипи, що працюють на Вас! А саме – запам’ятовуються споживачеві, виділяються серед конкурентів, формують позитивний імідж та працюють на ваш бренд!

Процес розробки логотипу

1
Заявка
Починаємо співпрацю.
 • Надсилайте заявку поштою або іншим способом зв’яжіться з нашими менеджерами.
 • Завантажте бриф. Заповніть бриф.
2
Розробка
Розробляємо логотип.
 • Ми робимо нариси та на їх основі створюємо три варіанти логотипу.
 • Обговорюємо та коригуємо.
 • Підготовляємо варіанти колірних схем обраного логотипу.
3
Передача лого
Передаємо матеріали.
 • Ми готуємо та відправляємо вам файли логотипу, які ви без проблем зможете надрукувати чи розмістити на сайті.

Приклади процесу розробки логотипу

1. Завдання

Зробити лаконічний, сучасний та відомий логотип для юридичної фірми, де у знаку зашифровано назву. Потрібен знак і текстовий блок, щоб можна було використовувати окремо.

2. Варіанти логотипу
3. Результат:

1. Завдання

Логотип для бренду заморожених продуктів. Потрібен простий, легкий логотип, можна спробувати використовувати лаконічну ілюстрацію. Основний продукт – вареники та пельмені, може це варто відобразити у логотипі.

2. Варіанти логотипу
3. Результат:

1. Завдання

Потрібен знак бізнес-центру, який нагадував би про саму будівлю і використовувався на візитівках, бланках, конвертах і був впізнаваним і зрозумілим.

2. Варіанти логотипу
3. Результат:

ПРИКЛАДИ НАШИХ ЛОГОТИПІВ

Три причини замовити у нас

15 РОКІВ ДОСВІДУ

Ми робимо логотипи вже 15 років і постійно вдосконалюємось. А значить ви отримаєте сучасний, яскравий логотип, що запам’ятовується, від якого клієнти будуть у захваті.

УНІКАЛЬНІСТЬ

Ми принципово не працюємо з шаблонами та чужими ідеями, а кількість нарисів може досягати кількох десятків! Отже ви завжди отримаєте потрібний вам результат.

ОПЕРАТИВНІСТЬ

На один логотип йде в середньому 5 днів, але при потребі процес можна прискорити до 1 дня і ви отримаєте чудовий логотип вже завтра.

ВАРТІСТЬ ЛОГОТИПУ

Стандарт
3 варіанти логотипу
5 робочих днів
2999 грн.

Терміновий
3 варіанти логотипу
1 день
4999 грн.

Щоб у нас вийшов чудовий результат, що радує вас – вам потрібно витратити трохи свого часу і заповнити невеликий бриф, який дуже допоможе нам зрозуміти специфіку вашої роботи і ваші очікування.
Завантажити бриф

КОНСУЛЬТАЦІЯ БЕЗКОШТОВНО

Не знаєте, з чого почати?
Як заповнити бриф?
Чи є питання щодо оплати або строків?

Просто зателефонуйте (044) 222-7-111 або напишіть
у чат і наш менеджер відповість на будь-які ваші запитання.

Або залиште телефон і ми передзвонимо:

  Логотип


  – Чому одні логотипи ми запам’ятовуємо, впізнаємо і знаходимо красивими, а інші навіть не чіпляють погляду?
  – Чим відрізняється добрий логотип від поганого?
  – І взагалі, чорт забирай, що таке “гарний логотип”?

  Ми в дизайн-бюро “Хамелеон” знаємо відповідь на всі ці питання. Давайте опустимо енциклопедичні міркування на тему впізнаваності та унікальності логотипу (а якщо Вам цікаво, відвідайте розділ “Теорія”).

  Отже, “гарний логотип” – це…

  • …логотип, який тішить Вас! Так-так, в першу чергу логотип повинен робити щасливим саме Вас. Для досягнення цієї мети ми на початковому етапі робимо дві речі – задаємо правильні питання та уважно слухаємо відповіді. (Цей процес називається “Заповнити і обробити бриф.” До речі, бриф можна завантажити прямо тут і зараз.) В результаті ми чітко розуміємо ваше бачення та ідею, що дозволяє створити саме такий логотип, який ви уявляли.
  • …логотип, який подобається вашим існуючим та потенційним клієнтам. Турбота компанії про власний імідж, невід’ємною та важливою частиною якого є логотип, позитивно характеризує її в очах споживачів.
  • …логотип, який не завдає проблем людям з особливими потребами – технарям, рекламникам, друкарям. Всім тим, хто будь-коли зіткнеться з вашим логотипом на етапах макетування та виробництва рекламної та поліграфічної продукції. Наші дизайнери працюють у тісній співпраці з виробництвом та тонко вивчили всі технічні нюанси нанесення логотипу на різні матеріали.

  Досить зволікати – заповніть бриф прямо зараз і ми разом створимо для вашої компанії переможний прапор, під яким ви сміливо борознитимете океани Великого Бізнесу! :)

  Процес розробки

  Розробка логотипу в дизайн-бюро “Хамелеон” проходить у три етапи:

  1. Технічне завдання: Розробка логотипу починається з правильно заповненого, інформативного технічного завдання/брифа (завантажити бриф). Зокрема при заповненні технічного завдання ви вказуєте в якій стилістиці ви хочете бачити логотип, а також яку цільову аудиторію повинен торкатися графічний образ, що створюється. Важливо, що б ви показали логотипи, які вам, з тих чи інших причин, подобаються чи не подобаються – це допомагає нам думати з вами в одному напрямку.
  2. Аналіз ринку та тенденцій:  Розробляючи логотип, ми аналізуємо ринок та розглядаємо варіанти логотипів, які використовують конкуренти. Потім ми виробляємо концепцію логотипу: знаходимо основні смисли, які повинен включати ваш логотип і знаходимо графічні рішення для їх втілення. Будучи чудово обізнані про останні тенденції в графічному дизайні ми не поспішаємо застосовувати їх при створенні логотипів – тенденції приходять і йдуть, а логотип живе довгі роки і не повинен виглядати застарілим.Грунтуючись на баченні замовника, аналіз ринку та специфіки бізнесу та компанії/продукту виробляються ключові критерії для розробки логотипу.
  3. Створення логотипу: На цьому етапі ми починаємо збирати ідеї на папері. Це найскладніший і одночасно захоплюючий етап — у процесі можуть з’являтися десятки (а то й більше) рішень. У результаті відбирається від 3 до 8 варіантів, що найбільш відповідають усім ключовим критеріям і ми представляємо їх замовнику на вибір. Після вибору фінального варіанту логотип може допрацьовуватися згідно з побажаннями клієнта – кольори, шрифти, компонування та інше.

  У результаті готовий логотип передається замовнику у вигляді “робочого” файлу – формат, який дозволяє подальше застосування логотипу у різних галузях поліграфії, зовнішньої реклами тощо.

  Заповніть бриф і стартуйте процес розробки вашого логотипу прямо зараз!

   

  Теорія

  “Художник знає, що досяг досконалості не тоді, коли вже нема чого додати, а тоді, коли вже нема чого прибрати”
  Антуан де Сент-Екзюпері

  Що таке логотип?

  Логотип – це знак (зображення та/або напис), який символізує компанію, організацію або продукт. Мета логотипу: впізнавання компанії, виділення її з низки конкурентів, а так само ідентифікація вашого продукту споживачем.

  Навіщо потрібний логотип?

  Логотип є одним із ключових інструментів будь-якої компанії для популяризації на ринку та виділення її серед безлічі конкурентів. Ясний логотип, що запам’ятовується, створює позитивний імідж компанії і здатний привернути увагу потенційних клієнтів.

  Вартість розробки логотипу обумовлена ​​значною кількістю роботи, яку проводить агентство: від дослідження до копіткої роботи з графічної реалізації знака/шрифту. Деякі компанії самотужки розробляють логотип, але такі рішення рідко бувають читабельними та естетично приємними.

  Не варто недооцінювати значущість логотипу та його розробки саме фахівцями. Вдалий та професійно зроблений логотип (добре читаний, унікальний із зрозумілими графічними елементами) може залучити потенційного покупця і відкладеться в його пам’яті, що позитивно позначиться на всій організації.

  Чому варто замовляти розробку логотипу у нас?

  Дизайнери Друкарні «Хамелеон К» мають успішний досвід розробки логотипів для різних компаній. Наша методика ґрунтується на тісній взаємодії із замовником протягом усього процесу розробки. Ми завжди намагаємося вловити напрямок мислення замовника, його смаки та переваги з одного боку та специфіку його бізнесу та ринку з іншого. Такий комплексний підхід неодноразово виправдав себе на практиці та приніс нам безліч задоволених та вірних клієнтів.

  Часто ми стикаємося з ситуаціями, коли логотип чудово виглядає на веб-сторінці, але не годиться для друку. Такий логотип вимагає доопрацювання, що призводить до додаткових витрат з боку замовника. Ми ж працюємо «під ключ» – логотипи розроблені нашими дизайнерами універсальні та однаково добре виглядають як на екрані, так і на друкованих носіях.