Розробка макетів для друку

У нас можна замовити дизайн будь-якого виду поліграфічної та рекламної продукції. Маючи за плечима понад 15 років досвіду, ми філігранно відточили наші вміння у дизайні. Замовте макет у нас — результати нашої роботи незмінно радують сотні компаній, порадують вони і вас!

Вартість дизайну макетів


Продукція Ціна від
Бланк 300 грн.
Блокнот 600 грн.
Брошура 900 грн.
Буклет 900 грн.
Візитка 200 грн.
Воблер 300 грн.
Каталог 900 грн.
Календар 750 грн.

Продукція Ціна від
Перекидний календар 2500 грн.
Настільний календар 900 грн.
Конверт 200 грн.
Листівка 700 грн.
Меню 600 грн.
Наліпка 150 грн.
Поштівка 600 грн.
Папка 600 грн.

Продукція Ціна від
Плакат 750 грн.
Презентація 600 грн.
Запрошення 600 грн.
Сертифікат 600 грн.
Тейбл-тент 600 грн.
Упаковка 900 грн.
Флаєр 500 грн.
Шильди 180 грн.

Вартість розробки макету вказана приблизна, вона може змінитися в залежності від складності технічного завдання.

Процес розробки макету

Надсилаєте технічне завдання.

Надсилаєте завдання на пошту менеджеру. У завданні максимально докладно описуєте своїми словами те, що хочете отримати. Прикладаєте до письма все, що у вас є (фотографії, картинки, текст, логотипи та ін.). Все має бути в максимально хорошій якості. У відповідь ви отримуєте лист із термінами та ціною.

Ми розробляємо макет.

При необхідності менеджер вам передзвонить, щоб поставити запитання щодо макету. В обумовлений термін ми надсилаємо вам кілька варіантів макетів на вибір, ви перевіряєте макети, якщо потрібно, надсилаєте нам правки, ми їх вносимо та пересилаємо вам.

Отримуєте макет.

Після затвердження макета – отримуєте друкований файл і, якщо потрібно, ми друкуємо продукцію.

Три причини замовити у нас

15 РОКІВ ДОСВІДУ

Ми робимо макети 15 років. Коли ви кажете «Зробіть красиво», ми знаємо, що мають на увазі ще «недорого» і «читабельно».

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Ми робимо дизайн будь-якої рекламної та поліграфічної продукції, а також виробляємо її самі.

ОПЕРАТИВНІСТЬ

Ми можемо робити макети швидко, дуже швидко та «на вчора». Якість не постраждає, просто буде дорожче.

КОНСУЛЬТАЦІЯ БЕЗКОШТОВНО

Не знаєте з чого почати?
Який формат вибрати?
Є питання щодо технічного завдання?

Просто зателефонуйте (044) 222-7-111 або напишіть
у чат і наш менеджер відповість на будь-які ваші запитання.

Або залиште телефон і ми передзвонимо:

  ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ НА РОЗРОБКУ МАКЕТУ

  Для створення макета обов’язково надайте нам такі дані:

  1. Розмір та форма виробу.
  Наприклад, А6 (105х148мм), Євро (100х210мм), А5 (210х148мм), коло діаметром 100 мм і т.д. Вкажіть горизонтальний або вертикальний макет, що складається посередині чи ні, повідомте якщо є ще якісь нюанси.

  2. Тексти для макету.
  Надайте тексти, які мають бути розміщені на макеті, із зазначенням на якому боці яка частина тексту має розміститися. Також вкажіть, де текст повинен бути розташований (вгорі, внизу, праворуч, ліворуч або на наш розсуд).
  Текст бажано у листі або доданому текстовому файлі.

  3. Зображення та логотипи, які потрібно використовувати у макеті.
  Надішліть файли або додайте до листа фотографії, картинки та логотипи, які мають бути на макеті із зазначенням на який бік їх розмістити. Логотипи бажано у векторних форматах (eps, ai), фото у найкращій якості, що у вас є.

  4. Приклади дизайну, які вам подобаються.
  Якщо у Вас є приклади дизайну, який Вам подобається, то прикладіть їх до листа або дайте на них посилання. Якщо ні, то опишіть ваші побажання щодо оформлення у листі.

  Приклад технічного завдання на розробку листівки:
  Потрібна листівка, розміру А5, двостороння, вертикальна, без згинання. На лицьовій стороні має бути текст «З Новим роком!», логотип фірми та цифри 2021 року. Логотип додається. На обороті чотири лінії для вписування тексту вручну. Макет у стилі мультфільму, можна додати на лицьову сторону Діда Мороза або сніговиків.

  Приклад технічного завдання на розробку наклейок:
  Наліпка, кругла, діаметр 50 мм, розмістити наш логотип, телефон (050) 000-00-00 та інстаграм: @forexample. Колір оранжевий чи жовтий. Логотип додається.

  Приклади дизайну макетів

  Навіщо вам якісний дизайн продукції?

  Друкована продукція — один із найефективніших видів реклами та зручний спосіб донести певну інформацію до споживача. Найчастіше перше враження про компанію формує саме друкований матеріал, який отримує потенційний клієнт. Логічно, що від якості, зрозумілості, читабельності, естетичності та ясності матеріалу залежить, чи зацікавиться клієнт послугою/продуктом чи ні.

  Чому не варто економити на дизайні?

  Перше враження потенційного клієнта чи партнера безцінно, тому що саме воно формує його ставлення до вашої компанії. Зустрічають по одягу — візитівці, буклету, презентації або каталогу. Неякісна поліграфічна продукція в очах клієнта перетворюється на символ того, що компанія не хоче і не може дозволити собі інвестувати кошти у власний імідж, а це кидає тінь на репутацію компанії. Будьте впевнені, правильно зроблений дизайн – це вигідна інвестиція в імідж.

  Чому нам можна довірити створення дизайну?

  За шістнадцять років існування на ринку ми, як то кажуть, «набили руку» і завоювали більш ніж 3000 клієнтів. Ми просто любимо те, що ми робимо. У кожному проекті, від найпростішої візитівки до товстого каталогу частинка нашої душі. І ми повністю впевнені, що гарний дизайн здатний зробити наш світ кращим.

  Дизайн якої продукції ми робимо?

  Ми розробляємо дизайн макетів афіш, банерів, бланків, блокнотів, брошур, буклетів, візиток, воблерів, дипломів, календарів, каталогів, конвертів, листівок, меню, наклейок, зовнішньої реклами, листівок, папок, плакатів, презентацій, запрошень, рекламних макетів, сертифікатів, тейбл-тентів, флаєрів, етикеток та багато іншого. Загалом, якщо вам потрібно зробити дизайн будь-якої поліграфічної продукції, приходьте і ми вам допоможемо.