Оплата та Доставка

Оплата

Ви можете оплатити замовлення найбільш зручним для вас способом:

  • Готівковий розрахунок
  • На карту Привата або Monobank
  • Безготівковий розрахунок
Готівковий розрахунок

Готівковий розрахунок

Сплатити ваше замовлення готівкою можна безпосередньо у нашому офісі, розташованому за адресою: м. Київ, вул. Саперно-Слобідська, 22, оф. 295.

 

карты банків

Оплата на карту Приватбанка або Monobank

Зручний та швидкий спосіб оплати послуг. Ви можете зробити оплату через систему “Приват 24”, додаток “Monobank” або через будь-який платіжний термінал. Оплата відбувається протягом декількох хвилин, і вам не доведеться їхати до нас в офіс. Для оплати вам потрібно знати номер картки та ім’я отримувача. Їх повідомить клієнт-менеджер при оформленні замовлення.

 

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

При безготівковій формі розрахунку ваше замовлення на виготовлення поліграфічної продукції виконується після попередньої оплати та надходження коштів на наш розрахунковий рахунок. Для виставлення рахунку-фактури ви повинні надіслати нашому фахівцю ваші банківські реквізити. Для отримання продукції та повного пакету документів ви повинні надати довіреність із підписами та печаткою.

 

Доставка

Ми можемо доставити замовлення найзручнішим вам способом:

  • Термінова доставка по Києву на таксі
  • Новою поштою по Україні та Києву
  • Адресна доставка Новою поштою
таксі

Термінова доставка по Києву на таксі

Як тільки ваше замовлення готове, ми можемо його відправити вам на таксі. Ви повідомляєте нам адресу доставки, ім’я та телефон контактної особи і ми відразу викликаємо таксі. На місці ви розраховуєтесь за таксі та забираєте замовлення. Доставка на таксі можлива лише за умови повної передоплати замовлення.

 

Нова пошта

Доставка по Україні та Києву “Новою поштою”

Ми можемо надіслати ваше замовлення до будь-якої точки України, де є відділення «Нової пошти». Вартість доставки згідно з тарифами компанії “Нова пошта”. Розрахувати приблизну вартість доставки та переглянути адреси відділень ви можете на сайті https://novaposhta.ua. У великі міста доставка здійснюється за 1 день, більш віддалені 2-3 дні.

 

Адресна доставка

Адресна доставка по Україні та Києву “Новою поштою”

Ви можете замовити доставку замовлення прямо до дверей за вказаною вами адресою. Попередньо, за 30-60 хвилин до прибуття, кур’єр зателефонує вам і домовиться про точний час доставки. Вартість доставки згідно з тарифами компанії “Нова пошта”. Розрахувати вартість доставки ви можете на сайті https://novaposhta.ua. Адресна доставка можлива лише за умови повної передоплати замовлення.