ТЕРМІНОВИЙ ДРУК

Оперативна поліграфія

Не завжди виходить прорахувати все заздалегідь і якщо вам потрібен друк дуже терміново, ми можемо вам допомогти.

Друк «Сьогодні на сьогодні»

Невеликі та термінові тиражі ми можемо надрукувати сьогодні та сьогодні ж відправити вам службою доставки. Про можливість зробити ваше замовлення «сьогодні на сьогодні» ви можете дізнатися у менеджера.

Великі тиражі або складну продукцію (календарі, упаковку, каталоги тощо) ми виробимо в максимально стислий термін, швидше ніж багато інших компаній.

ЯК ТЕРМІНОВО НАДРУКувати МІЙ ТИРАЖ?

1. Прорахунок

Зателефонуйте (044) 222-7-111 або зверніться до онлайн-чату, Телеграм або Viber та менеджер прорахує ваше замовлення за кілька хвилин прямо під час розмови.

img-fluid

2. Друк

Після погодження деталей оплати та виробництва, а також перевірки макета на відповідність вимогам до друку, ваше замовлення оперативно йде до друку.

3. Доставка

Готову продукцію ми негайно запакуємо та одразу ж відправимо до вас на таксі (по Києву) або службою доставки “Нова пошта” по Україні.

Швидкий дизайн

Так, таке буває, ви знаєте. І коли дорога кожна хвилина, особливо важливим є професіоналізм дизайнера.

Швидко може зробити кожен, а ось швидко і грамотно, та ще й без проблем під час друку зроблять лише професіонали. Які працюють у нашому відділі дизайну.

ДОСТАВКА

Більшість наших клієнтів, які роблять термінове замовлення, просять доставити готову продукцію до певного місця. Тому ми подбали про швидку та надійну доставку.

Будьте спокійні, ми всі встигнемо — і надрукувати, і доставити.

Відстрочення ОПЛАТИ

Для наших постійних клієнтів відкривається багато можливостей. У тому числі можливість термінового замовлення з відкладеною оплатою.

Адже іноді просто ніколи оплатити перед замовленням! Ми всі розуміємо і в таких ситуаціях завжди йдемо вам назустріч.

Відгуки

КОНСУЛЬТАЦІЯ БЕЗКОШТОВНО

Бажаєте дізнатися точний термін друку?
Є питання щодо оплати чи доставки?

Просто зателефонуйте (044) 222-7-111 або напишіть
у чат і наш менеджер відповість на будь-які ваші запитання.

Або залиште телефон і ми передзвонимо:

  Оперативна поліграфія – можливість для бізнесу проявляти гнучкість на ринку та не поступатися конкурентам у темпах розвитку. Швидкий друк брендованої чи рекламної продукції залишається однією із найпопулярніших типографських послуг. Листівки, брошури, календарі, каталоги та інші види друкованих промоматеріалів вважаються найефективнішими способами просування товарів чи послуг. «Хамелеон К» – терміновий друк з бездоганною якістю продукції.
   

  Оперативна поліграфія за доступними цінами

  Терміновий друк рекламної поліграфії будь-якого рівня складності – головний профіль нашої роботи. «Хамелеон К» виконує термінові замовлення, дотримуючись високих стандартів якості. У розпорядженні нашої компанії – багаторічний досвід роботи на ринку та сучасне типографське обладнання. Ми завжди вчасно виконуємо замовлення – в чітко обговорені з клієнтами терміни.

  Оскільки наша компанія є виробництвом повного циклу, ми ніколи не звертаємося за допомогою до підрядників. Це дозволяє контролювати якість створення продукції на всіх етапах. І це одна з головних причин невисоких цін по Києву.

  Чому в нас доступна оперативна поліграфія:

  • велика кількість постійних клієнтів дозволяє виставляти прийнятну вартість;
  • можливість замовити великі тиражі на умовах оптових цін;
  • безкоштовні консультації спеціалістів та швидкий розрахунок вартості замовлень;
  • різноманіття форматів, типів паперу дає можливість підібрати продукцію чітко під бюджет замовника;
  • постійним клієнтам надаються відстрочки платежів.

  У нас виконується оперативний друк у будь-яких об’ємах. Наші спеціалісти враховують усі потреби замовника та можуть розробити макет для будь-якої поліграфічної продукції «з нуля». За доступну вартість вносяться правки в старі макети, підбираються стильні та читабельні шрифти, якісні ілюстрації.

  Доповнити макет можна розробленням ексклюзивного логотипу компанії-замовника. Ми завжди готові запропонувати вам найкращі на ринку ціни та терміни виготовлення.

  Оперативний друк брендованої продукції

  Терміновий друк поліграфії з логотипом – одна й найважливіших послуг. Брендована друкована продукція відрізняється своєю доступністю. Чимало компаній роблять ставку на перевірені методи маркетингу, друкуючи буклети, паперові пакети, наліпки з лого.

  Із метою розповсюдження рекламної інформації про продукцію чи товари, компаніям потрібен безпосередній контакт із потенційними покупцями. Тільки оперативна поліграфія Київ дає можливість створити чітку цільову аудиторію, зацікавити бізнес-партнерів, проаналізувати думку про бренд.

  Рекламна продукція з активним використанням корпоративної символіки – бюджетне та швидке просування на ринку. За короткий час вона дає можливість охопити широке коло клієнтів.

  Де застосовується брендована термінова поліграфія (Київ):

  • роздача на спеціалізованих виставках, конференціях;
  • вручення в якості презентів партнерам по бізнесу;
  • заохочення співробітникам, корпоративним клієнтам;
  • спосіб розповсюдження реклами через посилки, кур’єрську доставку;
  • персональне вручення в руки на зупинках громадського транспорту;
  • привернення уваги до відкриття магазинів, салонів, ТРЦ;
  • демонстрація видів продукції, матеріалів, палітри кольорів.

  Особливість брендованої продукції з паперу – у її широкому спектрі застосування та універсальності. Якщо потрібні безстрокові вироби, то надається перевага презентабельним і якісним блокнотам, каталогам, меню.

  Для ведення ділової переписки, відправлення офіційних документів терміново виготовляються фірмові поштові або туристичні конверти, візитівки, папки, бланки. Корпоративна символіка може розміщуватися на запрошеннях, подарункових сертифікатах. З метою підвищення ефективності доцільно замовляти повний набір брендованої рекламної продукції.

  Оперативна поліграфія в типографії «Хамелеон К»

  У нас можливий оперативний друк (Київ) під будь-які потреби бізнесу. Ми екстрено виготовимо рекламну, інформаційну, навчальну друковану продукцію різних форматів. У залежності від її призначення, підібрати можна кольоровий чи чорно-білий друк, папір різної щільності.

  Представляємо повний спектр послуг – від виготовлення макетів «з нуля» до адресної доставки. На сайті в тематичних розділах представлені найпопулярніші формати та вже розрахована попередня вартість виробів з урахуванням розміру тиражу. Але в «Хамелеон К» також передбачений терміновий друк (Київ) із можливістю виготовлення за індивідуальним розмірами та з ексклюзивним дизайном.

  Оперативна типографія (Київ) – наші переваги:

  • відмінна якість послуг при швидкому виконанні замовлень;
  • більш вигідна вартість послуг при великих тиражах;
  • замовлення продукції за вигідним цінами напряму, без посередників;
  • великий спектр послуг післядрукарської обробки;
  • можливість відправлення продукції по Києву, Україні;
  • завжди вчасно та швидко виконуємо замовлення;
  • створюємо адаптивну продукцію з урахуванням усіх побажань замовника.

  Для замовлення на нашому сайті ви можете підібрати готові формати чи запропонувати свої варіанти. Далі необхідно визначитися зі щільністю папери, кількістю екземплярів, додатковими методами оброблення для створення презентабельних виробів. На ваш запит наші консультанти зроблять підрахунок вартості тиражу та озвучать точну дату готовності продукції.

  Потрібна допомога в створенні макета для логотипа для блокнотів, листівок, стікерів? Оперативна поліграфія від «Хамелеон К» завжди відрізняється бездоганною якістю та оригінальністю рішень.